תוכנה לניהול עסק והנהלת חשבונות לחברות בנייה ופרוייקטים

תוכנה לניהול עסק Manager Basic - תמונת אריזהאין הרבה משימות מורכבות יותר מאשר משימות בשדה המקצועי של התכנון והבנייה. מעבר לתכנון הנרחב מאד הדרוש ולקושי הטכני בביצוע העבודות, גם ניהול החברה חייב להילקח בחשבון. לחברות ולאנשי מקצוע בתחום הבנייה יש דרישות ניהוליות גבוהות, שלעתים גם מחמירות ביחס לתחומים אחרים במשק. זאת ועוד, כאן כל טעות תהיה כמעט באופן ודאי משמעותית ועלולה להביא להפסדים של מיליוני שקלים.

המפתח לפעילות נכונה של החברות הללו הוא ניהול מופתי, שאפשר להשיג בעיקר באמצעות תוכנה מקצועית לניהול העסק. כאן בדיוק נכנסת לתמונה תוכנת מנג'ר, תוכנה לניהול עסק והנהלת חשבונות שמצליחה לשנות את חוקי המשחק בתחום.

לקוחות שלנו בתחום הבנייה ופרוייקטים

מהי תוכנת מנג'ר?

מנג'ר היא תוכנה לניהול עסק, על כך המשתמע מכך. בענף הבנייה (ובתחומים רבים אחרים) הניהול הוא עולם ומלואו, והתוכנה מבטאת את זה. היא כוללת בתוכה ממשקים שמספקים יחדיו את תמונת הניהול המלאה ביותר, על כל היבטיה. זה מתחיל, כמובן, עם קדם מכירה של פרויקטים ושל שירותים, שבו התוכנה מאפשרת ניהול הזדמנויות מכירה, הכנת הצעות מחיר, ביצוע הזמנות וכן הלאה. בהמשך לכך, התוכנה משמשת לניהול מערך המכירות והשיווק שבין נגזרותיו ניתן למנות הפקה של חשבוניות מס וקבלות, ביצוע הפקדות פיננסיות, הפקת תעודות משלוח ועוד. באמצעות התוכנה ניתן לחלוש על ההיבטים של ניהול הגבייה דוגמת הפקת דוחות גבייה, התאמת כרטסת, גיול חובות או שליחת מכתבים לחייבים באופן אוטומטי.

ניהול חברות בנייה ופרוייקטים

תוכנת מנג'ר מאפשרת לנהל פעולות מגוונות הנוגעות להליכי הקניות והרכש, הן מהצד של המלאי וחומרי הגלם (שכידוע, נדרשים בהיקפים עצומים בתחום הבנייה) והן בכל הנוגע לספקים שהחברה משתפת איתם פעולה – ניהול הצעות מחיר, ביצוע הזמנות, הפקת חשבוניות, העברת תשלומים לזכאים ועוד. את המסמכים הפיננסיים ניתן להעביר בצורה פשוטה מאד באמצעותה לרואה החשבון של החברה, להמשך טיפול.

לקוחות עומדים בלב ליבה של כל חברה עסקית, ועם תוכנת מנג'ר גם הם יוכלו לקבל מענה. התוכנה מציעה ממשק מלא לניהול מאגר הלקוחות, לצד אנשי קשר ומסמכים לכל לקוח. בתוכנה יש ממשק CRM, באמצעותו ניתן לשמור על קשר עם הלקוחות הקיימים, לספק להם תמיכה, לחלוש על מערך השירות הטלפוני ועוד.

דרישת חובה אחרת היא בקרה, כאשר מהבחינה הזו התוכנה מפיקה דוחות מגוונים לניהול כל רכיבי העסק: חלקם הוזכרו כבר כאן, אבל מובן שיש אפשרות להפקת דוחות נוספים. 

שורה ארוכה של יתרונות

כבר מהסקירה המאד חלקית של מאפייני תוכנת מנג'ר אפשר ללמוד על היתרונות המרכזיים שלה. התוכנה מספקת את כל הפתרונות הדרושים לניהול העסק, ובכך מצליחה לחסוך זמן ומאמצים כאחד. העובדה שהיא מונעת את הצורך להשתמש בממשקים שונים עשויה לצמצם בצורה משמעותית את עלויות העסק וגם למנוע טעויות אנוש, חוסר סינכרון בין ממשקים וכן הלאה. התוכנה מתאימה בעיקר לחברות שעוסקות במכירות או באספקת שירותים תוך ניהול הרכש והגבייה, ומבצעות את הנהלות החשבונות מול גורם חיצוני (מנהל חשבונות או רואה חשבון).

על אף ריבוי הפונקציות של תוכנת מנג'ר, מדובר בתוכנה המאופיינת בממשק נוח וביכולת הטמעה מהירה בעסק. בתחום הבנייה, שבו כל דקה היא חשובה ויקרה, מדובר במעלה משמעותית מאד.

לא רק בנייה

יש להדגיש שחלק ניכר מהלקוחות של תוכנת מנג'ר הם גורמים בתחום הבנייה, לרבות חברות בנייה ופרויקטים, חברות הנדסה, יזמות ופיתוח, קבלני בניין, מבצעי עבודות עפר, חברות תשתיות והנדסה אזרחית, חברות לביצוע עבודות מתכת וקונסטרוקציה, חברות העוסקות בבנייה מתועשת ובבנייה מעץ ועוד. התוכנה אידיאלית לתחומים אלה, אם כי גם בעלי מקצוע בתחומים שאינם קשורים יוכלו להפיק ממנה את המקסימום תוך שיפור משמעותי של אופן הניהול שלהם. לחצו כאן לצפייה ברשימת לקוחות ממגוון תחומים.