למה כדאי לעבור אל תוכנת הנהלת חשבונות און ליין

בתקופה בה אנו חיים ניהול חשבונות העסק צריך לספק מענה כמה שיותר יעיל ומהיר. עם חברת קריאטיב סופטוור הפועלת כבר משנת 1987בתחום תוכנות לניהול עסק והנהלת חשבונות, תזכו לפתרונות מתקדמים ביותר הכוללים תוכנה להנהלת חשבונות באינטרנט בענן Manager Cloud.

הצורך בניהול חשבונות העסק בענן

על ידי התקנת תוכנת מנגר ענן של חברתנו תזכו בתוכנת הנהלת חשבונות און ליין איכותית, מהירה ומתקדמת עימה ניתן לעבוד בכל עת ומכל מקום. כמו כן, בשימוש בשירותי תוכנת הנהלת חשבונות אינטרנטית הנחוצים לארגונים וחברות שבהם פעולות ניהול חשבונות מבוצעות על ידי מספר עובדים מסניפים, אתרים ומקומות שונים. כך למשל, יכולים במקביל להשתמש בשירותי הענן מנהלי החברה, רואה החשבון ומנהלי החשבונות שלה. כמו כן, היא מעולה למי שמחזיק בשירותי ראיית והנהלת חשבונות חיצוניים. מדובר בפתרון חסכוני ויעיל, המבוסס על הרשאות חכמות, המעניק מענה מלא ובטוח לשמירת מידע ואבטחתו.

כדאיות המעבר לניהול חשבונות באינטרנט

שירותי הנהלת חשבונות אונליין מעניקים לעסק שלכם מספר יתרונות מהותיים:

  • חסכון בחומרהבעזרת מנגר ענן ייחסכו לעסק עלויות וטרחה שברכישת חומרה ועדכונה השוטף. כמו כן, אתם חוסכים במקום יקר ערך במשרד שלכם עבור חומרה זו.

  • חסכון בתחזוקה מכיוון שאינכם נדרשים בחומרה עבור תוכנת מנגר ענן, אתם גם חוסכים בעלויות תחזוקתה הכרוכות בעלויות כוח אדם מיומן פנימי או חיצוני עבור תפעול, תיקון ותחזוקת מערכת ממוחשבת ותשתיותיה השונות. זאת לצד חסכון בהוצאות חשמל עבור השימוש בחומרה זו.

  • שימוש יעיל במשאבי התוכנה עבודה מול מערכת מחשוב בעסק דורשת לתכנן מראש קיבולת נחוצה ובהתאם לכך להזמין ציוד חומרה. שיטת עבודה זו הינה מסורבלת וארוכה וחסרת גמישות למצבים בהם יש צורך בשינוי קיבולת לא צפוי, וכן היא נדרשת בתכנון מדויק עבור זמני שיא של צריכת משאבים. כך לעסקים רבים מוצאים את עצמם עם מערכת חומרה גדולה המתאימה לרגעי שיא, אשר בשוטף מנוצל רק אחוז קטן מקיבולתה. מנגד, שירותי ענן להנהלת חשבונות באינטרנט מאפשרים שימוש יעל במשאבי התוכנה בהתאם לצרכים עכשוויים עם וויסות מרחוק לכל רמת עומס עבודה. כמו כן, בהמשך אם הנהלת חשבונות העסק נדרשת למשאבים נוספים הם יסופקו במיידי.

  • אבטחה וגיבוי אנו מספקים סביבת ענן ברמה גבוהה ביותר של אבטחה ועם גיבוי מקיף של מידע ונתונים.

  • ריבוי משתמשים התוכנה שלנו מתאימה לכל סביבת עבודה גם עם הרבה משתמשי קצה במקומות שונים המחוברים בו זמנית לשירותי הענן.

  • מניעת טעויות מכיוון שכל המידע הנחוץ נמצא בענן אין צורך להעבירו בקבצים או בניירת ממחלקה אחת לשנייה, וכך קטן הסיכוי לביצוע של טעויות הנובעות מהקלדה או שליחה לא נכונה של קבצים.

הזמנת תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט

באתר שלנו תוכלו להתנסות במיידי ובחינם בתוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט. בנוסף להזמנת התוכנה, לקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר, או צרו קשר עם קריאטיב סופטוור בטלפון 1-599-505019.