תוכנה לניהול תזרים מזומנים

להתחיל להרוויח עם תוכנה לניהול תזרים מזומנים

מצד אחד, רואה חשבון טוען שהעסק שלכם רווחי. מצד שני, המינוס בבנק רק הולך וגדל. כתוצאה מכך אתם מצויים כל הזמן במצב של חוסר בתזרים מזומנים ואינכם מצליחים לממש את רווחי העסק עם פלוס בחשבון הבנק. הסיבה למצב זה נובעת מניהול כושל של תזרים מזומנים. חברת קריאטיב סופטוור מציעה לכם אפשרות מצוינת לניהול נכון של תזרים מזומנים על ידי שילוב של תוכנת ניהול עסקים מנג'ר ביחד עם מערכת אמיר.

משמעותו של תזרים מזומנים

תזרים מזומנים הינו הגדרה חשבונאית העוסקת בזרימת כספים אל העסק וממנו למשך תקופה נתונה. לתזרים זה יש חשיבות רבה בניהול העסק בהיותו בסיס למגוון החלטות, כדוגמת תכנון תקציבים וחישובים של רווחיות. יתרה מכך, חברה שתזרים המזומנים שלה אינו מנוהל כיאות והיא סובלת ממחסור כספי מתמשך, עלולה למצוא את עצמה בקריסה ואף בפשיטת רגל.

ניהול של תזרים מזומנים

את מצבו של תזרים המזומנים בוחנים בדו"ח חשבונאי נפרד מדוחות רווח והפסד, כאשר לא אחת הטיפול בדוחות אלו מועבר ישירות לטיפולו של רואה החשבון של החברה. ואולם, בפועל מדובר בצעד שאינו נכון לאור העובדה שלרוב רואה החשבון אינו מעורב בחיזויים פיננסיים של העסק, ועיקר התעסקותו הינה מול רשויות המס. לכן יש חשיבות רבה לניהול תזרימי מזומנים על ידי מנהלי העסק בעזרת תוכנות רלוונטיות מתקדמות.

תוכנת אמיר יחד עם מנג'ר

אנו מציעים לכם פתרון מעולה לניהול תזרים מזומנים המשלב שתי תוכנות מתקדמות – אמיר ומנג'ר:

  • תוכנת ניהול תזרים מזומנים אמיר – מאפשרת תכנון שנתי ברמת תקציב חודשי של תזרימי מזומנים, למשל על ידי הגדרת תקציב להוצאתם של צ'קים עם מעקב אחר מועדי גבייתם. יתרה מכך, בתוכנה זו ניתן ליצור תזרימים גם ברמה השבועית והיומית.
  • תוכנת ניהול עסק מנג'ר – מספקת מודל בסיסי עבור ניהול של תזרימי מזומנים, וכוללת אפשרות להפקת דוח צפי במערכת הנהלת חשבונות, הכולל כרטיסי צפי עבור הכנסות והוצאות כמו משכורות, מע"מ, ניכויים, ביטוח לאומי וביטוחים. דוח זה מציג בהתאם לתאריך מבוקש תחזית למצב תזרימי עבור הימים, השבועות והחודשים הבאים. הוא כולל תנועה חשבונאית בכרטיסי הבנקאי, ממזומן שקיים בקופה ומתנועות עתידיות.
  • סנכרון בין שתי תוכנות – מעניק לכם כלי אמין ויעיל לניהול תזרים מזומנים עם צפי מדויק, יכולת לשלוט על מועדי תשלום מתאימים ושיפור קבלת החלטת בטווח קצר וארוך.
הזמנת תוכנה לתזרים מזומנים

באתר שלנו תוכלו להתנסות במיידי ובחינם בתוכנה לתזרים מזומנים וניהול עסק. להזמנת התוכנה ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר, או צרו קשר עם קריאטיב סופטוור בטלפון 1-599-505019.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *