תוכנת הוצאת חשבוניות

היתרונות של תוכנת הוצאת חשבוניות

כיום יש שתי דרכים עיקריות להוצאת חשבונית מס. הדרך הישנה היא פנקסי חשבוניות המופקים בבית דפוס עם כל הפרטים החיוניים ומסופקים עם 2-3 עותקי קופי. הדרך החדשה היא באמצעות תוכנה לחשבוניות של חברת קריאטיב סופטוור המאושרת על ידי שלטונות המס. מדובר בשיטה הרבה יותר יעילה, קלה ונוחה החוסכת התעסקות בפנקסים לצד שיפור תפקוד וניהול העסק.

מהי חשבונית מס

על פי חוק, בכל עסקת מכר שבה אחד הצדדים מוגדר כעוסק מורשה יש צורך בהפקת חשבונית מס. הדבר נכון לגבי עסקאות בהן עובר כסף תמורת סחורה או שירות, סחורה בעד סחורה או שירות בעד שירות. הוצאת החשבונית משתנה בהתאם להסכם שבין שני הצדדים שיכול להיות במועד אישור העסקה, במהלך ביצוע או בסיומה. חשבונית המס עצמה, המחויבת על פי חוק, הינה מסמך רשמי המעיד על ביצועה של עסקת מכירה ומהווה אמצעי לדיווח מול מס הכנסה ומע"מ. החשבוניות נדרשות במספר פריטים הכוללים בין היתר מספר סידורי של החשבונית, פרטיו של הלקוח ופרטיו של העסק, חתימת בית העסק ותאריך העסקה, וכן פרטי העסקה עצמה לרבות סוג שירות או מוצר, כמות ומחיר המפורט בסך הכל לתשלום, סך הכל מע"מ וסך התשלום לאחר מע"מ.

להתקדם לתוכנה להפקת חשבוניות

בחירה בתוכנת הפקת חשבוניות מעניקה קשת רחבה של יתרונות מהותיים:

  • מעקב מדויק ואמין אחרי חשבוניות העסק וקבלות ותשלומים המתקבלים עבורם.
  • שלא כמו חשבוניות ידניות, חשבוניות ממחושבות לא נעלמות ולא אובדות.
  • תוכנה להדפסת חשבוניות – במידת הצורך תוכלו להדפיס את החשבונית לתיעוד או עבור הלקוח, וכמובן שיוותר לכם עותק מתועד במחשב שלכם. מנגד, תמיד תוכלו לשלוח את החשבונית און ליין דרך רשת האינטרנט.
  • תוכנה להוצאת חשבוניות שמה קץ לצורך בקלסרים וחוסכת לכם מקום יקר במשרד. כמו כן, היא מעלה את רמת הסדר והארגון ומאפשרת בכל רגע ומכל מקום לאתר במהירות חשבונית מבוקשת. את החשבוניות תוכלו לארגן במגוון דרכים, למשל לפי נושאים, שמות של לקוחות, תאריכים ועוד.
  • תוכנה לחשבוניות מונעת אובדן של חשבוניות ושומרות עליהן מסודרות, ולכן תורמת לתיעודן עבור רשות המיסים.
  • ייעול עבודת העסק – חשבוניות ממוחשבות מייעלות באופן משמעותי את עבודתו השוטפת של העסק.
  • תוכנת הוצאת חשבוניות מעניקה עוד מגוון יתרונות נוספים, החל משיפור תדמית העסק ועד לחסכון בזמן וכסף.
הזמנת תוכנה לחשבוניות וקבלות

באתר שלנו תוכלו להתנסות במיידי ובחינם בתוכנת הפקת חשבוניות. להזמנת התוכנה במסלולים וחבילות שונות, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר או צרו קשר עם קריאטיב סופטוור בטלפון 1-599-505019.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *