תוכנת SAP

תוכנת SAP – מהי והאם באמת אין לה תחליף?

SAP היא תוכנה ותיקה המוכרת בכל העולם, אך כבר פחות רלוונטית לעסקים רבים בישראל בגין שינויים במע"מ ועקב היותה פונה יותר לקהל בינלאומי מאשר מקומי. מי שמחפש חלופה נאותה לתוכנת סאפ המוצעת בשפה העברית, ימצא פתרון בדמות תוכנת הנהלת חשבונות במודלים שונים של חברת קריאטיב סופטוור.

מה זה תוכנה SAP

SAP הינה תוכנה לניהול עסקים הנפוצה בכל רחבי העולם, המספקת מענה כולל עבור צרכי הנהלת חשבונות, ניהול לקוחות, ניהול רכש ומלאי, ניהול תהליכי ייצור, ניהול מחסן ועוד. היא למעשה אחת התוכנות הראשונות שסיפקו מענה ממוחשב מקיף, שאיחד את כל צרכי העסק. תוכנה זו העלתה את רמת השליטה בארגון ואת יכולת המעקב וניתוח הנתונים, לצד הפקה של מגוון סוגי דוחות לצרכים שונים. מאחורי התוכנה עומדת חברת סאפ הנחשבת לבית תוכנה מהגדולים בעולם, אשר משרדיה הראשיים שוכנים בגרמניה. החברה עצמה נוסדה בשנת 72 והיא מפעילה כיום מספר מרכזי פיתוח במדינות שונות. יחד עם זאת, כיום עם פיתוחן של תוכנות ניהול חדישות, תוכנה זו כבר אינה חוד החנית של הטכנולוגיה ויש בשוק תוכנות הרבה יותר עכשוויות ורלוונטיות לצורכי השוק המקומי.

כדאיות המעבר מתוכנת סאפ

מעבר מתוכנת SAP לתוכנת מנג'ר של חברתנו כדאית עקב מספר סיבות,  אשר העיקריות שבהן הינן:

  • תוכנה מוערכת – התוכנה שלנו הינה מוצר וותיק, מוכר ומומלץ המשמש אלפי לקוחות לרבות גופים גדולים כדוגמת קופת חולים מאוחדת או חברת סימנס הבינלאומית.
  • תחלופה מלאה – תוכנת הנהלת חשבונות מנג'ר מחליפה באופן מלא את תוכנה SAP ומעניקה עוד מגוון אפשרויות עבודה נחוצות ומתקדמות. פתרון הניהול מקיף את כל מחלקות העסק ועימה ניתן לנהל בנוחות ויעילות את כל צרכי הארגון לרבות ספקים, לקוחות, אתרי מסחר, מלאי, רכש, גביה, מכירות והנהלת חשבונות.
  • מעבר מהיר – מעבר מכרטסות ואינדקסים של סאפ לתוכנה שלנו מבוצע באופן אוטומאטי ללא צורך בעבודה והתעסקות ידנית.
  • תהליך הטמעה – כלול במחיר העסקה ונעשה במהירות ויעילות תוך מספר ימים בודדים עם חסכון משמעותי בזמן עבודה וכסף.
  • פתרונות ייחודיים – אנו מספקים גם פתרונות בהתאמה אישית עבור צרכים מיוחדים של חברות וארגונים.
הזמנת תוכנת לניהול העסק

באתר שלנו תוכלו להתנסות במיידי ובחינם בתוכנה לניהול העסק שתהווה תחלופה כדאית לסאפ. להזמנת התוכנה ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר, או צרו קשר עם קריאטיב סופטוור בטלפון 1-599-505019.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *