עוברים מתוכנת זום למנג'ר

זום הינה מערכת מצומצמת של מערכת פריוריטי הותיקה. בכדי לתת מענה לארגונים קטנים מציעה חברת ראאן את תוכנת זום במחיר חודשי קבוע. בעלי העסקים אשר מתרשמים מהמחיר הנוח לכאורה לא לוקחים בחשבון את עלות ההטמעה של התוכנה.

 

תהליך ההטמעה של תוכנת זום בד"כ מתבצע ע"י מטמיעים חיצוניים לראאן אשר כל שעת הטמעה מתומחרת במאות שקלים. זמן ההטמעה של התוכנה ארוך יחסית והיא נחשבת בשוק לתוכנה יחסית מורכבת. כמו כן, לקוח של זום עשוי להגיע למצב של צורך שלא מקבל מענה במערכת זום  ומאידך לא מעוניין להשקיע בפריוריטי. לקוחות זום אשר בוחנים תוכנות הנהלת חשבונות חליפיות משוויים על פי רוב בין תוכנת מנג'רתוכנת סאפ ותוכנת חשבשבת.

 

על מנת לבחון את התוכנה המתאימה ביותר עבורו יקבל בעל העסק הדגמה ללא התחייבות אשר תאפשר לו להתרשם מהממשק ומהמחיר המבוקש עבורה. בעלי עסקים שיבחרו בתוכנת מנג'ר ייהנו מהטמעה מהירה הכוללת הסבת אינדקסים וכרטסות באופן אוטמטי מהזום למנג'ר. משך ההטמעה קצר ביותר וכולל מספר ימים ספורים בלבד.

 

תוכנת מנג'ר היא תוכנת ניהול עסק ותיקה אשר מספקת פתרון מלא לניהול כל מחלקות העסק ומאפשרת ניהול מלא של לקוחות, ספקים, מכירות, שיווק, מלאי ומחסנים, רכש, הנהלת חשבונות כולל PCN874, ממשק לקופות רושמות, מסופונים, אתרי סחר ועוד. לשביעות רצונם של אלפי לקוחותיה.
לחברת קריאטיב סופטוור יש את היכולת לבצע התאמות ברמה גבוהה כך שניתן גם לתת פתרונות לצרכים יותר ייחודיים של העסק.
אנו מזמינים אתכם להדגמת המנג'ר ללא התחייבות ואנו בטוחים שתמצאו את תוכנת מנג'ר של קריאטיב סופטוור מתאימה בדיוק לצרכיכם ולתקציבכם. להזמנת הדגמה לחץ כאן.

הזמינו התנסות חינם בתוכנת מנג'ר לניהול העסק

ליצירת קשר וייעוץ בנושא מעבר לתוכנת מנג'ר מלאו הפרטים בטופס או התקשרו לטלפון: 04-6293123.

 

באפשרותם להוריד גרסת ניסיון להתקנה מהירה ללא כל התחייבות

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *