הפקת תעודת משלוח באנגלית

עובדים אם חברות מחול? נדרשים להפיק תעודת משלוח באנגלית? לחברת קריאטיב סופטוור יש את הפתרון המושלם עבורכם עם תוכנת מנגר לניהול העסק המפיקה מסמכים חשבונאיים בשפה האנגלית הכוללים תעודות משלוח לצד חשבוניות, קבלות ועוד.

הצורך בתעודת משלוח באנגלית

מטבע הדברים, מרבית הפעילות העסקית והמסמכים המופקים הינם בעברית. יחד עם זאת, חברות וארגונים ישראליים רבים פועלים בימינו עם גופים בחול או עם חברות בינלאומיות הפועלות בארץ, בין היתר למכירת מוצרים ושירותים שונים. במקרים אלו המסמכים השונים נדרשים להיות באנגלית שנחשבת לשפת עסקים בינלאומית. מדובר במסמכים כדוגמת קבלות, חשבוניות, הצעות מחיר, הזמנות ותעודות משלוח. בעזרת התוכנה לניהול עסק וניהול חשבונות של חברתנו, תוכלו להפיק בקלות ובמהירות מסמכי חשבונאות שונים לרבות תעודות משלוח בשפה האנגלית. המסמכים מופקים על סמך מודל עדכני וכוללים המרה למטח בהתאם לשערי חליפין עדכניים. בנוסף, תעודות המשלוח וכל מסמך אחר מוצעים להפקה עם הלוגו של חברתכם והם נשמרים ומגובים במערכת של מנגר ויכולים לשמש לצורכי ניתוח, ביקורת ומעקב.

תעודת משלוח לחול

תעודת משלוח הינה מסמך חיוני הדומה באופיו לחשבונית מס, המיועד ללוות סחורות הנשלחות אל לקוחות החברה בארץ או בחול המהווה כעין תעודת זהות עבורם ומוכר על ידי רשויות המס לצורכי חשבונאות. מידע הרשום על תעודת משלוח לחול אינו יכול להיות בעברית אלא בשפת מקור או באנגלית. למען מטרה זו תוכנת מנגר מפיקה תעודות משלוח בשפה האנגלית הכוללות בתוכן את כל הפרטים הנדרשים לרבות סוג העסקה, שם ותאור ברור של המוצרים, כמותם ומחירם. כמו כן, תעודת המשלוח תכיל את פרטי העסק, שמו, כתובת וטלפון ומספר עוסק מורשה. היא גם תכיל את פרטי הלקוח לרבות שם, טלפון וכתובת. בנוסף, בתעודה ירשם מספר סידורי של תעודת משלוח, תאריך המשלוח וסכום העסקה. את תעודות המשלוח תוכלו להדפיס או לשלוח און ליין. המסמך יישמר ויוגבה במערכת שלכם ובכל עת תוכלו להוציא עותק שלו. במידה ומדובר בלקוח ותיק תוכלו לשלוף בקלות ובמהירות את נתוניו מהמערכת ולשנות בתעודה פרטים רלוונטיים.

הזמנת תוכנה להפקת תעודות משלוח באנגלית

באתר שלנו תוכלו להתנסות בחינם וללא מחויבות בתוכנה המפיקה תעודות משלוח ומסמכים נוספים בשפה האנגלית. בנוסף, להזמנת התוכנה, לקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר, או צרו קשר עם קריאטיב סופטוור בטלפון 1-599-505019.

תוכנה לקופה רושמת ממוחשבת

בעסק שלכם עוברים הרבה לקוחות ונמכרים מגוון גדול של מוצרים? קשה לכם לעקוב אחר המכירות? כנראה שהגיע הזמן לרכוש תוכנה לקופה רושמת כפי שמציעה קריאטיב סופטוור עם קופה רושמת המשולבת עם מערכת מנגר לניהול עסקים. מדובר בתוכנה חכמה ומתקדמת שתספק מענה מקיף ומדויק לצורכי ניהול וחשבונאות של העסק, החל מניהול מועדון לקוחות ועד ממשק לתוכנת שכר.

קופה רושמת מתקדמת

רכישת תוכנת קופה רושמת המשולבת עם מערכת מנגר של קריאטיב סופטוור תעניק לכם כלי עבודה יעיל, חכם ומתקדם המתאים לעבודה עם קופות בעלות מסך מגע, מגרות לכסף, קורא ברקוד וכרטיסי אשראי. מדובר בכלי שהינו הרבה יותר מקופה, המבצע מגוון פעולות נדרשות כדוגמת הפקה חשבוניות מס, קבלות וחשבוניות מס קבלה, מתעדכן בזמן אמת לגבי מוצרים ומחירים חדשים, מעביר נתונים לכל בעל השראה בעסק ומאפשר מעקב אחר עבודות הקופה וניתוח ביצועי העסק.

מגוון פונקציות לצרכים עסקיים שונים

תוכנות קופה מתאימות למגוון צרכים עסקיים של בתי עסק שונים כדוגמת מסעדות, רשתות מזון, חברות משלוחים, פיצריות ועוד. בין היתר בתוכנות אלו תוכלו ליהנות מהפונקציות הבאות:

 • מסך פרסומת הפונה לכיוון הלקוחות הכולל בתוכו גם פרטי חשבון של הלקוח.

 • מערכת הרשאות ואבטחה עם הגנה באמצעים שונים לרבות אבטחה ביומטרית, הקלדת סיסמא, כרטיסים מגנטים ועוד.

 • חיבור למרכז רשת מאפשר ניהול סניפים מהיר, אמין ויעיל.

 • מערכת לניהול עובדים עוקבת אחר פעולות שונות כמו הפסקות, נוכחות ושעון נוכחות.

 • מערכת הנחות ומבצעים מפותחת וגמישה, מעדכנת בזמן אמת את הקופה.

 • דוחות מובנים התוכנה יכולה להפיק מאות סוגים של דוחות מובנים ולשלוח אותם להדפסה או למייל.

 • ניהול מועדון לקוחות עסקיים ופרטיים עם מסד נתונים מפורט אודות כל לקוח, הכולל את היסטוריית ההזמנות שלו.

 • שליחת הודעת בסמס או במייל.

 • ממשק לתוכנות שכר והנהלת חשבונות של מערכת מנגר.

 • מערכת ניהול מלאי מספקת שליטה במוצרים, חומרי גלם וסחורות שבית העסק מחזיק.

 • ניהול משלוחים, טייק אווי, ניהול מוצרים וסחורות ותפריטים.

 • תמיכה בטאבלט של מלצרים, במרכז משלוחים, צוותי משלוחים ועוד.

 • ביצוע זיכויים בהתאם לאמצעי תשלום.

 • אפשרות חיבור לתשתיות אלחוטיות.

 • הדפסת מסמכים שונים לרבות קבלות, חשבוניות, הצעות מחיר, הזמנות, תעודות משלוח ועוד.

הזמנת תוכנה לקופה רושמת

באתר שלנו תוכלו להתנסות בחינם וללא מחויבות במערכת מנגר וכן להזמין הדגמה למערכת תוכנה לקופה רושמת ממוחשבת. כמו כן להזמנת התוכנה, קבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר, או צרו קשר עם קריאטיב סופטוור בטלפון 1-599-505019.

תוכנה לניהול עמותה באופן מקצועי ויעיל

מידי שנה נרשמות במדינת ישראל קרוב לאלפיים עמותות חדשות. עמותות אלו כמו כל גוף אחר ואף יותר, נדרשות בניהול נכון ויעיל של הארגון, הכולל גם ניהול חשבונות, ניהול תורמים, גבייה, רכש, מלאי ועוד. מערכת מנגר מציעה בין היתר, קבלות תרומה וכן הוראות קבע המיועדות לתרומות.

אודות עמותה ומאפייניה

במדינת ישראל ההגדרה עמותהמתייחסת לתאגיד עם שני חברים לכל הפחות, הפועל למען מטרה מוגדרת בדרך כלל חברתית. ההבחנה בחוק בין עמותה לתאגידים אחרים מבוססת על מספר עקרונות יסודיים. קודם כל, עמותה הינה תאגיד ללא מטרות רווח שחל עליו איסור לחלק את רווחיו. תאגיד זה אמנם יכול לצבור נכסים בכמות מוגבלת, וזאת אך ורק לצורכי קידום מטרות. כמו כן, החברות בעמותה לא מעניקה קניינות עליה, אלא מדובר בחברות אישית שאי אפשר להעבירה. בכדי שעמותה תוכר בחוק היא נדרשת להירשם במשרד המשפטים אצל רשם עמותות בפנקס העמותות. כמו כן, עמותות חייבות בדוח פעילות כספי שנתי המתאר את פעילותן הפיננסית.

מעמד מיסוי של עמותות

עמותות לא יכולות להירשם כעוסק מורשה והן גם לא מפיקות חשבוניות מס. כמו כן, על עמותה חל מס שכר שיש לשלם עבור עובדי העמותה הכולל מיסוי גם על פיצויי פרישה. יחד עם זאת, מס זה חל משיעור שכר עבודה מסוים הקבוע בחוק. בנוסף, רק עמותות הנחשבות כמוסד ציבורי פטורות מתשלומי מס הכנסה ועמותות המוכרות כמלכר לא נדרשות בתשלומי מעמ.

תוכנה לניהול לעמותות

עימנו תזכו בתוכנה לניהול עמותות מתקדמת ואיכותית המספקת מענה מקצועי למגוון צרכים, מונעת טעויות וסכנות לדיווחים כוזבים. בין היתר, התוכנה תספק לכם מערך לניהול קשרי תורמים ועמיתים, ניהול תרומות, וכן הפקת מסמכים שונים לרבות קבלות, הפצה של דיוור אלקטרוני, מערך תזכורות, גבייה באמצעי תשלום שונים כדוגמת מסב או כרטיס אשראי, וניהול חשבונות הכולל הפקת דוחות שנתיים.

הזמנת תוכנה לניהול עמותה

באתר שלנו תוכלו להתנסות בחינם וללא מחויבות בתוכנה לניהול עמותה. בהמשך, המעוניינים בהזמנת התוכנה ובקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, מוזמנים להשאיר את פרטיהם באתר, או ליצור קשר עם קריאטיב סופטוור בטלפון 1-599-505019.

תוכנה לניהול כספים עבור עסק קטן

כל עצמאי ובעל עסק קטן עוסק מורשה או עוסק פטור מודע לחשיבות של ניהול כספים מדויק, מאורגן ואחראי. ואולם, בפועל ניהול עסק קטן כולל התמודדות עם אתגרים רבים על בסיס יומיומי, החל במגע עם לקוחות פוטנציאליים, דרך הזמנות מספקים ועד לגבייה, כך שקשה למצוא את הזמן להתנהלות ראויה מבחינת ניהול הכספים. בדיוק למען מטרה זו אנו מעמידים לרשותכם את תוכנת Junior PRO התפורה במיוחד לצרכיהם של עסקים קטנים.

הקשיים הכספיים של עסקים קטנים

אין כמעט תחום בשוק המקומי שאינו רווי בתחרות, דבר המחייב את בעלי העסק הקטן להיות עם היד על הדופק, להשתפר, לשכלל את השירות וכמובן לעמוד בהתחייבויות. פעמים רבות בעסקים קטנים חובש המנהל מספר כובעים, מה שמוביל לעיתים לאובדן שליטה על הפן הכספי ולהתנהלות בלתי יעילה. כתוצאה מכך, אפילו עסקים שאמורים לפעול ברווחיות מגיעים לקשיים כלכליים, ולעיתים אף למשברים של ממש. מצבים אלו יכולים היו להימנע על ידי תוכנה לניהול כספים שעושה את העבודה בצורה מסודרת, מאורגנת ויעילה, ועל הדרך חוסכת לכם הרבה זמן וכסף.

כמה מילים על התוכנה שלנו

את תוכנת Junior PRO פיתחנו במיוחד עבור עסקים קטנים הפועלים בתקציב מצומצם אך נדרשים למגוון רחב של אפשרויות, המוצגות בפניהם בצורה פשוטה, ברורה וידידותית. את התוכנה ניתן להתקין על מחשב בודד ועד 4 מחשבים בלי שרת, לפי דרישות השירות והחומרה, ובכך ליהנות משליטה מצוינת על ביצועי העסק, מחיסכון בהוצאת על פנקסי קבלות וחשבוניות, משיפור מהותי של הגבייה, וגם משיפור של תדמית העסק. התוכנה מספקת מגוון יתרונות משמעותיים, המתחילים בממשק קל לתפעול וידידותי למשתמש, שאותו ניתן לרכוש באופן מקוון ולהתחיל לעבוד עימו באופן מיידי. מלבד זאת, ניתן גם להתנסות בתוכנה בחינם ללא התחייבות דרך האתר שלנו. ואם לא די בכך, לקוחותינו זוכים לתמיכה שוטפת של אנשי מקצוע מיומנים בכל סוגיה הקשורה לתמיכה טכנית והדרכה, מטעם בית תוכנה בעל ניסיון מצטבר של עשרות שנים בתחום תוכנות הניהול. יש לציין כי את התוכנה ניתן לרכוש במגוון מסלולים וחבילות המשתלמות לכל עסק.

למידע נוסף על התוכנה, לקבלת הכוונה מקצועית ולביצוע הזמנות, פנו אלינו בטלפון 1-599-505019.

יתרונות תוכנה להדפסת מדבקות ברקוד

בית התוכנה קריאטיב סופטוור מתמחה בפיתוח של פתרונות טכנולוגים חיוניים וחכמים לניהול עסקים, ומציע ללקוחותיו את מערכת מנגר המתקדמת הכוללת תוכנה להדפסת מדבקות ברקוד. השימוש במדבקות נועד למגוון צרכים עסקיים, כאשר נתוני כל מדבקה מוצאים מכרטיסו של הפריט ומודפסים עם פורמט שנבחר מראש באמצעות מדפסת טרמית משרדית על גבי מגוון סוגי מוצרים.

למה כדאי לרכוש תוכנה להדפסת ברקוד

עסקים רבים רוכשים מאתנו תוכנה להדפסת מדבקות ברקוד עקב ממספר סיבות עיקריות:

 • ייעול תפקוד העסק התוכנה מאפשרת ייצור מהיר ואיכותי של מדבקות לצרכים שונים, וזאת באופן יעיל וחסכוני הניכר בהיבטים שונים של תפקוד העסק.

 • מגוון צרכים עסקיים לרבות הדפסה יזומה, תעודות משלוח ומעקב הזמנות של לקוחות. כמו כן התוכנה יעילה לעסקים מסוגים שונים, למשל כאמצעי לזיהוי ותמחור מוצרי חברות קמעוניות, לניהול מלאי של מחסנים גדולים עם הרבה פריטים שונים, התנהלות מול ספקים, ביצוע מכירות והוצאת דוחות סטטיסטיים.

 • חסכון בעלויות על ידי רכישת תוכנה להדפסת מדבקות ברקוד תחסכו בהוצאות שוטפות של העסק, הנדרשות עבור שירותי בית דפוס. התוכנה עצמה מסופקת כחלק מחבילת תוכנת מגר לניהול העסק עבור מחיר משתלם במיוחד. מעבר לכך, עליכם עוד להשקיע ברכישה חד פעמית של מדפסת טרמית פשוטה המוצעת למכירה בכל חנות לציוד מחשב היקפי.

 • עיצוב המדבקה את מדבקות הברקוד תוכלו לעצב בכל צורה, גודל ועם כל פרט הנחוץ לכם.

 • זמינות את מדבקות הברקוד תוכלו להדפיס בכל עת בהתאם לצורך מכל מחשב של העסק. כך כבר לא תדרשו להיות תלויים בבית דפוס חיצוני ולהמתין עד שהוא יכין לכם את המדבקות הנחוצות לכם.

 • כל כמות בכל עת תוכלו להדפיס כל כמות נחוצה של מדבקות, בין אם נדרשות לכם מספר מדבקות בודדות או כמות גדולה של מדבקות ברקוד.

 • חומרים את מדבקות הברקוד תוכלו להדפיס על גבי סוגים שונים של חומרים, החל ממדבקות נייר סטנדרטיות ועד למדבקות מחומרים מיוחדים המותאמות לכם בדיוק.

 • אמצעי יעיל לקטלוג בעזרת תוכנת מדבקות ברקוד תזכו לפורמט ברור ואחיד, המשמש כאמצעי יעיל לקטלוג מוצרי וחומרים על פי קטגוריות שונות. כך למשל, היעילות ניכרת בעת ספירת מלא כי היא חוסכת את הצורך בספירה ידנית.

הזמנת תוכנה להדפסת מדבקות ברקוד

באתר שלנו תוכלו להתנסות בחינם וללא מחויבות במערכת מנגר הכוללת תוכנה מיוחדת להדפסת מדבקות ברקוד. כמו כן, להזמנת התוכנה, לקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר, או צרו קשר עם קריאטיב סופטוור בטלפון 1-599-505019.

תוכנה להדפסת ברקודים בעסק

רוצים להפסיק את התלות בבית דפוס להפקת מדבקות ברקוד? עם חברת קריאטיב סופטוור תוכלו להוריד ולהתנסות בחינם בתוכנת מנגר לניהול עסק הכוללת גם תוכנת ברקוד להורדה. כך תזכו בבית העסק בתוכנה להדפסת ברקודים עבור מגוון סוגי מוצרים וצרכים, ועם פורמטים שונים המוכתבים מראש. מדובר במענה יעיל, חסכוני ומהיר שהינו חיוני לתפקוד העסק, המאפשר זיהוי ותמחור מוצרים וכן משמש להזמנות לקוח ולתעודות משלוח לספקים.

על הפקת מדבקות ברקוד

תוכנת ברקוד שלנו חיונית לשיפור וייעול תפקוד העסק. היא מאפשרת לייצר במהירות מדבקות ברקוד המקטלגות סחורות ומוצרים על בסיס אותיות, או מסופקות ומעוצבות בהתאם לצרכים שלכם בין היתר מבחינת גודל, סוג וצורת המדבקה. את המדבקות המופקות ניתן להדפיס בעזרת מדפסות טרמיות פשוטות הנמכרות בכל חנות לציוד מחשב היקפי. מלבד תוכנה מקצועית ופשוטה לשימוש המסופקת על ידינו, הפקת מדבקות ברקוד מבוססת על התפתחות תחום המדפסות הטרמיות בעשור האחרון. התפתחות זו מורידה את התלות בבתי דפוס ומאפשרת לכל בית עסק הפקה של מדבקות ברקוד בהתאם לצורך, בכל עת ומכול סוג. כמו כן, המדבקות המופקות על ידי מדפסות אלו הינן הרבה יותר עמידות מנייר והדפסה רגילה מפני רטיבות, חשיפה לאור וחום, שפשופים ודהייה. ניתן להדביקן על גבי חומרים שונים כדוגמת פלסטיק, זכוכית, מתכת ועץ. את קריאת המדבקות עצמן מבצעים מסופונים קוראי ברקוד המעבירים את הנתונים המתקבלים למאגר ממוחשב של בית העסק.

התועלת שבהדפסת ברקוד

הדפסת ברקודים תורמת לשיפור תפקודם של עסקים ומייעלת את עבודתם השוטפת. בין היתר היא מעולה לחנויות ורשתות קמעוניות, מעבדות וגם עבור אנשי מקצוע כמו עורכי דין הרוצים לייעל את ארגון ניירת משרדם. בנוסף התוכנה חיונית לבתי עסק, חברות ומפעלים המחזיקים ומנהלים מלאי גדול ומגוון של פריטים, הנדרשים לקטלוג יעיל המסייע בזיהוי ואיתור המוצרים וקבלת מידע עדכני אודותיהם. בנוסף הברקודים מספקים פורמט ברור ואחיד המסייע בניהול מלאי ובספירתו התקופתית, דבר החוסך את הצורך בספירת מלאי ידנית עבור כל פריט. וזה עוד לא הכול: עבודה עם ברקוד תורמת לשיפור ניהולו של העסק בעוד מגוון היבטים לרבות שיפור עבודה מול ספקים, ארגון מחסן, הפקתם של דוחות סטטיסטיים וביצוע של מכירות.

הזמנת תוכנת להדפסת ברקודים

באתר שלנו תוכלו להתנסות במיידי ובחינם במערכת מנגר הכוללת תוכנה מיוחדת להדפסת ברקודים. בנוסף, להזמנת התוכנה, לקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר, או צרו קשר עם קריאטיב סופטוור בטלפון 1-599-505019.

קופה לעסק שהיא הרבה יותר מקופה

אם אתם חושבים שתפקידה של קופה מסתכם בחישוב סך תשלום ובמתן עודף ללקוח, תחשבו שוב!. בימינו גם קופות לעסקים קטנים יודעות לבצע מגוון גדול של פעולות ניהוליות וחשבונאיות התורמות לתפקוד יעיל של העסק. מדובר בקופות ממוחשבות המחוברות לתוכנה מתקדמת כמו תוכנת מנגר של חברת קריאטיב סופטוור.

הרבה יותר מקופה!

בתקופה בה אנו חיים קופה רושמת וותיקה הפכה למוצר מיושן שאינו מספק את צרכי העסק המודרני. בכדי לייעל את עבודת העסק ולעמוד בתחרות העזה בשוק יש צורך בקופה חכמה לעסק, המחוברת לתוכנת ניהול ובעלת יכולת לבצע שורה ארוכה של פעולות חיוניות. הפעולות מתחילות בהדפסת קבלות וחשבוניות עם לוגו העסק, וממשיכות לעדכון בזמן אמת אודות שינוי מחירים, הורדת והוספת מוצרים חדשים, זיהוי לקוחות קבועים, ניהול עובדים, ניהול מלאי ועוד.

קופה חכמה שמתאימה לכם

עם חברתנו תזכו לא רק בקופה חכמה, אלא בקופה לעסק המותאמת במדויק לצרכים שלו, ויודעת לבצע מגוון פעולות נחוצות. בין אם מדובר בקופה לרשת מזון, חברת משלוחים, מסעדה, פיצרייה או בית קפה, תזכו לקבל תוכנה מתקדמת המספקת את הפונקציות הייחודיות לניהול העסק שלכם. כך למשל, תוכלו לרכוש תוכנת קופה עם מערכת ניהול משלוחים, ניהול שולחנות, עם תמיכה בטאבלט של מלצרים, מעקב אחר זמני משלוח, וניהול מועדון לקוחות.

הפקה מהירה של חשבונית מס קבלה

דוגמא לאחת הפונקציות היעילות שיש לקופה חכמה עבור עסק קטן, הינה היכולת להפיק במהירות בעזרת מדפסת טרמית חשבונית מס קבלה, וזאת ללא עיכוב הלקוחות ומבלי ליצור לחץ בתור שבקופה. ואם לא די בכך, בעת הפקת החשבונית המערכת רושמת את הפעולה בכרטיס של הלקוח, ואילו ביצוע מכירות גורם גם לרישום בתנועת מלאי.

ניהול יעיל ונכון של העסק

כפי שניתן להבין, מעבר לקופה ממחושבת גם בעסק קטן עם מוצרים הנמכרים במחיר נמוך, הינה כדאית ויעילה. בין היתר היא מעניקה אמצעי יעיל ופשוט לשליטה במלאי העסק, כך שאפשר לדעת בכל רגע נתון אילו מוצרים קיימים במלאי, ומה וכמה נמכר מכל מוצר בכל רמה מבוקשת של יום ושעה. למעשה, קופה ממוחשבת תעניק לכם תמונת מצב מקיפה ומדויקת של מצב העסק בכל מועד ותחום מבוקש, בין אם מדובר במלאי, לקוחות, ספקים, מכירות, הוצאות ועוד.

הזמנת תוכנה לקופה לעסק

באתר שלנו תוכלו להתנסות בחינם וללא מחויבות בתוכנה לקופה לעסק קטן, בינוני או גדול. כמו כן, להזמנת התוכנה, קבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר או צרו קשר עם קריאטיב סופטוור בטלפון 1-599-505019.

לעבוד מסודר עם תוכנה לניהול עסקת קונסיגנציה

מעוניינים לעבוד בקונסיגנציה? רוצים להפיק הסכם רלוונטי עבור סוג זה של עסקה? עם תוכנת מנגר המתקדמת של חברת קריאטיב סופטוור תוכלו לנהל את המלאי שיש לספק לחנות לאחר חתימה על חוזה קונסיגנציה. התהליך מותאם במדויק לצורכי העסק שלכם ותפקידו לעזור לכם לבקר ולנהל את ההליך העסקי באופן מסודר ומאורגן.

מהותה של עסקת קונסיגנציה

עסקת קונסיגנציה המכונה בעברית הסכם מכר מותנה, ובלועזית Consignment Agreement, הינו סוג של חוזה סחיר הנערך בין ספק סחורה שיכול להיות יצרן, יצואן או יבואן לבין גוף קמעונאי שמשווק ומוכר אותה. הסכם זה מורה כי כל עוד הסחורה לא נמכרה היא נותרת בבעלות הספק ומשווקה רק מחזיק בה. לאחר מכירתה יקבל המוכר אחוז מסוים מהעסקה שנקבע מראש. מדובר בסוג נפוץ של הסכמים בתחומי זכיינות וסיטונאות עקב מספר סיבות עיקריות. ראשית, הוא מסייע בהפצת סחורות בהפחיתו את רמת הסיכון של המשווק שאינו נדרש לרכוש את הסחורה ולהסתכן בהספד כספי אם לא ימכור אותה. כמו כן, במידה והמשווק לא מוכר את הסחורה הוא יכול בכפוף להסכם שנחתם, להחזירה לספק ללא שיחויב בתשלום. שיטת עבודה זו מסייעת לחברות קמעוניות לשפר את תזרים המזומנים שלהן. לעיתים קרובות בהסכם קונסיגנציה נקבע שהאחריות על חידוש המלאי הינה על הספק, המבצע אותה לאחר מכירת סחורות על ידי המשווק.

ניסוחו של הסכם קונסיגנציה

חשוב לדעת כי לא קיים נוסח סטנדרטי עבור חוזה קונסיגנציה וכל בית עסק נדרש להפיק הסכם המתאים למאפייניו של הלקוח ולסוג הפעילות העסקית שלו. אנו מציעים לכם תוכנה מתקדמת אשר מסייעת לכם לתפעל את המכירות בסגנון של קונסיגנציה גם ברמת המלאי וגם ברמת ההתחשבנות עם החנות לאחר מכירת הסחורה שהוצבה אצלה.

ניהול עסקת קונסיגנציה

לאחר שלב הסכם קונסיגנציה, תוכנת מנגר תסייע לכם לנהל ולעקוב אחר סחורת קונסיגנציה ולתעד במדויק את מצבה. פעולות מגובות בכל טופס נחוץ לרבות תעודות ניפוק, חשבוניות מס ותעודת הנפקה הפוכה.

הזמנת תוכנה לעסקאות קונסיגנציה

באתר שלנו תוכלו להתנסות בחינם וללא מחויבות בתוכנה לניהול מלאי ועסקאות קונסיגנציה. כמו כן, להזמנת התוכנה, לקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר, או צרו קשר עם קריאטיב סופטוור בטלפון 1-599-505019.

סליקת אשראי אונליין ופתרונות מקיפים נוספים

אל מערכת Manager של קריאטיב סופטוור ניתן להוסיף אפשרויות רבות בהתאם לצרכי העסק. בין היתר, ניתן להוסיף אל המערכת מהדורת מסמכים באנגלית, ניהול כרטסת עובדים, שירות לקוחות, ניהול מעבדה בסיסי, הדפסת שיקים, סליקה אונליין ועוד.

סליקה אונליין כתוספת למערכת Manager

אחת האפשרויות שניתן להוסיף אל תוכנת ניהול העסקים שלנו היא סליקת אשראי אונליין. מדובר באפשרות מצוינת למי שנדרש לבצע סליקה ולהפיק חשבונית מס קבלה או קבלה עם מספר אישור עסקה. כאשר מפיקים את הקבלה מופיע צג של שידור עסקה וכאשר הנתונים משודרים אתם מקבלים מיידית אישור או סירוב מטעם חברת האשראי. בדרך זו אפשר לסלוק אשראי בצורה קלה ויעילה, בלי עלות כספית נוספת שנדרשת עבור הסליקה. יש לציין כי המערכת פועלת תחת תקן אבטחה מרבי של סליקה PCI-DSSושבנוסף לסליקה עצמה השירות כולל גם מגוון דוחות להפקה לפי צורך. הממשק עצמו הינו ידידותי למשתמש, נוח לתפעול וחכם מאוד, ותומך בכל סוגי הפעולות – תשלומים, חיובים רגילים, זיכויים וביטולים.

מה עוד ניתן להוסיף אל המערכת

מערכת מנגר מציעה מגוון רחב של פונקציות חיוניות לניהול מושכל של עסקים וחשבונאות, ולכך ניתן להוסיף כאמור עוד אפשרויות שונות. בין היתר, ניתן להוסיף לה מערכת עץ מוצר לניהול ייצור, שיקים לתת או לקבל, מודול ניהול מסחר אלקטרוני, מסב ספקים/לקוחות ומערכת תקציב. כמו כן, ניתן להוסיף אל מנגר מודול עמילות מכס ושילוח, קופה רושמת ומועדון לקוחות בסיסי, הדפסה של מדבקות ברקוד, שירות לקוחות, ניהול כרטסת רכבים ותיקונים, הנהלת חשבונות רב מטבעית, ועוד. כל זאת כמובן, בהתאם לצרכים הנוכחיים והמשתנים של לקוחות קריאטיב סופטוור, לפי דרישותיהם המדויקת ולמסגרת התקציב העומדת לרשותם עבור נושא זה.

אפשרויות בסיסיות ב– Manager Premium

מנגר פרימיום מספקת מגוון פתרונות מותאמים אישית. תוכנה זו מציעה שורה ארוכה של תפקודים חיוניים לניהול עסקים ובהם ניהול מאגר לקוחות, כולל תיעוד של פרטי הלקוחות, תיקיית המסמכים ואנשי הקשר שלהם. בנוסף, התוכנה מאפשרת מגוון פעולות לניהול מכירות ושיווק, כולל הפקתם של כל מסמכי המכירה, החל מהודעות חיוב ועד לקבלות. המערכת יודעת גם להפיק דוחות תפקודיים וניהוליים בכל היבט של הפעילות העסקית, ומספקת טיפול מושלם בקדם המכירה, קניות ורכש, ניהול גבייה וניהול תהליכי ייצור.

הייה זו רק סקירה קצרה של מנגר והאפשרויות שניתן להוסיף לה. למידע נוסף על מערכת סליקה אונליין ועל התוכנות שלנו התקשרו אל קריאטיב סופטוור בטלפון 1-599-505019.

סימולטור דיווח חשבוניות מע”מ בתוכנת מנג’ר פרימיום

קריאטיב סופטוור גאה לעמיד לרשותכם את מערכת מנגר פרימיום המקצועית בתחום תוכנות הנהלת החשבונות, עם שורה ארוכה של יתרונות ומגוון רחב של מודולים הניתנים להתאמה אישית. בין היתר, התוכנה כוללת מערכת לדיווחי מעמ הנותנת את כל הכלים הדרושים שמהווים גם סימולטור דיווח חשבוניות ברור ונוח להבנה.

מי משתמש בסימולטור לדיווח חשבוניות מעמ?

סימולטור דיווח החשבוניות הוא למעשה חלק אינטגראלי מתוך תוכנת הנהלת החשבונות שלנו, כפי שניתן לראות בהמשך המאמר בסקירת הפונקציות השונות שהיא מציעה. באופן כללי, השימוש בסימולטור נחוץ ונדרש לכל עסק או התאגדות המחויבים בהגשת דוחות למעמ. ברשת האינטרנט קיימים מספר סימולטורים כאלו שבהם ניתן להשתמש, הלוקחים בחשבון את הכנסות העסק לפני מעמ ואת התשומות השוטפות והקבועות, ויודעים לחשב את התוצאה. כמו כן, כאשר מגישים דוח את הדוח המקוון ניתן להתייחס אל הטופס הראשוני שממלאים כאל סימולטור, כל עוד לא אישרתם כמובן את הפרטים ושילמתם. יחד עם זאת, לא כדאי להשאיר את הבדיקה לרגע האחרון לפני הגשת הדוח והתשלום, או לפנות לאתרים כאלו ואחרים. זאת מאחר שקיים יתרון משמעותי מבחינת ארגון, הבנה, סדר ושליטה לקבלת הנתונים בזמן אמת ובאופן אינטגראלי עם שאר הפרטים הפיננסיים של העסק.

מרכיב מהותי במערכת דיווחי המעמ

הצגת התשלום העתידי למעמ מתקבל באופן פשוט וברור מתוך העבודה עם מערכת דיווחי המעמ של תוכנת הנהלת החשבונות שלנו. מדובר במערכת המנחה את המשתמש צעד אחר צעד, באופן ברור ובטוח אל דיווח המעמ המדויק, וזאת גם אם אינו בעל הבנה טובה בתחום המיסוי. למעשה, לאחר שמצויים בה כל הנתונים את מספקת את דוח המעמ בלחיצת כפתור. מלבד זאת, קיימים בה מספר פיתוחים חשובים כגון פקודת יומן אוטומאטית מתוך ההתאמה, בדיקה במקביל של התאמת המעמ להכנסות ודיווח למשתמש על הפרשים אם ישנם. בנוסף, דוח המעמ זהה לפנקס הידני ומוצג על גבי מסך נוח וידידותי לשימוש, כאשר בלחיצה על העכבר אפשר להציג כל תנועה או העתק של מסמך בספרים. מערכת התאמות המעמ שומרת על המשתמשויודעת לזהות תנועות חובה בכרטיס ההכנסות.

למי מתאימה מנגר פרימיום?

מנגר פרימיום היא תוכנת הנהלת חשבונות המתאימה בין היתר לעסקים וחברות בכל תחומי הפעילות ובסדר גודל בינוני או קטן. בפרט, היא מומלצת עבור נותני שירותים חשבונאיים, מנהלי חשבונות, חברות העוסקות במכירה ושיווק, עצמאיים, יצרנים קטנים ובינוניים, יצואנים, עמילי מכס, חנויות מסר אלקטרוני ומעבדות תיקונים. הנכם מוזמנים להתנסות כעת בתוכנה בחינם און ליין.

לקבלת הכוונה מקצועית אודות סימולטור דיווח חשבוניות מעמ ולביצוע הזמנות, התקשרו אל קריאטיב סופטוור בטלפון 1-599-505019.